KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431069

nr 1343 1069

Hg Carlström. Signerad, söder mälarstrand. Olja på pannå, 37x44cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:37:33

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm